Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Opinie

Brawo dla twórców tych zabawek, wyglądają niczym wyjęte z rysunków moich dzieciaków.
Jestem zachwycona, a dzieci jeszcze bardziej, kiedy je dostały od razu stwierdziły, że wyglądają jak prawdziwe i ruszyły do swojego pokoju, bo już miały pomysł na zabawę z nimi.
Ciągle coś wymyślają z udziałem tych czarownych stworzonek z miękkiego materiału. Moje bliźniaki już nie mówią „mamo pobaw się z nami”. Odkryły nowe możliwości, które dały im te pluszaki – cudaki. Polecam i dziękuję.

szczęśliwa mama bliźniaków Piotrusia i Julci,

Kupiliśmy zabawkę naszemu synkowi na Dzień Dziecka – marzył o przyjacielu słoniku. Szukaliśmy z mężem czegoś innego, niż to co jest dostępne na rynku. Te pluszami, które oglądaliśmy i jakie już ma w domu, są kolorowe i puszyste ale nie zadowalała nas cena i to, że po upraniu, niestety, nie będą wyglądać tak jak przed. Nasz Franek jest alergikiem i jego przytulanki muszą być ciągle prane. Przeszukaliśmy internet i znaleźliśmy insolitodesign, zaryzykowaliśmy i trafiliśmy w dziesiątkę. Franek nie rozstaje się ze swoim słonikiem, śpi z nim, zabiera do żłobka, do samochodu, ma go ze sobą przy każdej prawie czynności – stał się jego przyjacielem, nawet więcej zaczął mówić, bo ciągle z nim rozmawia a ja spokojnie mogę go prać, bo wiem, że nie straci formy.
Polecam wszystkim te zabawki, są bezpieczne, estetyczne i milusińskie.

Magda,

Fantastyczne wzory i kolorystyka. Obdarowałam już wszystkie znajome dzieciaki, bez obaw, że któreś głodne zechce zjeść świnkę na obiad :-) ekologiczne materiały sprawiają, że są bezpieczne nawet dla najmniejszych poszukiwaczy przygód :-) Serdecznie polecam!!!!

Ania B.,

Serdecznie polecam zakup tych zabawek. Pluszaki są naprawdę świetne. Mój syn ma bardzo silną alergię. Ten pluszak nie uczula! Synek z nim śpi. Zabawka towarzyszy mu przez cały dzień we wszystkich zabawach. Po praniu wygląda cały czas tak samo. Cieszę się, że wreszcie ktoś pomyślał o dzieciach z alergią. One też lubią Przytulanki. Polecam!

Maria,

Kupiłam swojej córce myszkę, była zachwycona. Od tej pory się z nią nie rozstaje. Ja też jestem zachwycona, bo córka ma alergię i jest to jedyny pluszak, który może być  z nią cały czas, a ona jest bezpieczna.

Iwona G. ,

Dla dzieci w każdym wieku. Pobudzają wyobraźnię i są inspiracją dla organizacji zabaw tematycznych. Bardzo lekkie, miękkie, higieniczne. Małe do kieszonki, a duże do przytulenia.

psycholog i pedagog szkolny, Barbara K.