Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.

EKOLOGIA

PROMUJMY EKOLOGICZNY STYL ŻYCIA

Staramy się dbać o środowisko i naszych milusińskich poprzez stosowanie jedynie naturalnych materiałów. Zabawki szyjemy z najlepszych polskich dzianin bawełnianych 100% ( antyalergicznych ), które są naturalne i zdrowe dla skóry, a jednocześnie bardzo miękkie i przytulne. Jako wypełnienie stosujemy nowoczesne włókna kulkowe wytwarzane ze 100% poliestrowego włókna silikonowego ( sztuczny puch), które charakteryzuje się miękkością, puszystością i małą podatnością na zbijanie oraz antyalergicznością.

Współczesne zabawki mają w sobie dużo elektroniki, która jest ciekawie zaprojektowana, jednak to te najprostsze zabawki dają najwięcej możliwości rozwijania kreatywnego myślenia, wyobraźni bez narzucania formy i sposobu ich wykorzystania. Zabawki kreatywne zapewnią naszym dzieciom nie tylko zabawę, ale wpłyną pozytywnie na ich rozwój intelektualny, ponieważ nie narzucą sposobu ich wykorzystywania. Drugą sprawą jest ich długowieczność i bezpieczeństwo.

Zabawki w INSOLITODESIGN nie mają niebezpiecznych związków  , które mogłyby zagrozić naszemu dziecku, są bezpieczne i przyjazne dla środowiska.

INSOLITODESIGN.COM dba o nasze zdrowie  i promuje ekologiczny styl życia.

Czy wiecie , że ……………..???

W zabawkach plastikowych nasze dzieci narażone są na kontakt ze związkami chorobotwórczymi.  Ftalany- to grupa substancji chemicznych dodawanych do wyrobów z plastiku. Dodaje się je do PVC w celu nadania elastyczności. Są groźne dla układu rozrodczego, immunologicznego. Mogą mieć negatywny wpływ na wątrobę i nerki. Wywołują alergię. Są rakotwórcze.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz